Про нас

Коли ми вирішили створити компанію "100 Балів", ми ставили перед собою завдання організувати найкращий в Україні сервіс, який би відповідав усім тенденціям і актуальним вимогам існуючої системи освіти. Нам це вдалося! Ми висловлюємо щиру подяку кожному клієнту і кожному нашому співробітнику, чия відданість, дружній команді допомагає йти до поставленої мети і не знижувати планку!
З повагою Керівники компанії «100 Балів»
Ми одні з перших на ринку!

Компанія «100 Балів» була заснована більше 10 років тому і за цей час вже встигла зарекомендувати себе, як перший національний масштабний сервіс у сфері виконання робіт навчального плану на замовлення. За 10 років нашими клієнтами встигли стати більше 60 тисяч студентів, які відмінно здали написані нами контрольні, курсові, дипломні та інші роботи, отримали закінчену вищу освіту, захистили докторські і кандидатські дисертації.

Про нас

У нашій команді молоді, впевнені в собі і життєрадісні люди, які цінують внутрішню свободу, новаторство, користь від роботи, яку вони виконують, гумор, відчуття ліктя в команді.

Спеціалізація нашої компанії - роботи на будь-які теми і різних дисциплін у сфері вищої освіти України та країн СНД. Ми приймає в штат співробітників виключно з практикуючих викладачів, аспірантів ВНЗ, кандидатів і докторів наук.

Якість наших послуг

Кожна наша робота, яку пишемо для Вас - це абсолютно унікальний текст, виконаний на ваше замовлення, згідно з заявленими Вами вимогами. Аналогів написаної нами роботи роботи в Інтернеті не існує. При наданні рецензії всі недоліки і виправлення вносяться в роботу в мінімальні терміни абсолютно безкоштовно. Кожна замовлена ​​робота виконується на високому професійному рівні незалежно від ступеня складності. Ми здійснюємо супровід реферату, курсової, диплома аж до проставлення оцінки викладачем.

Наші клієнти

Ми дорожимо кожним нашим клієнтом! Ми щиро вдячні Вам, за те, що ви довірили нам написання Ваших завдань. Ми всіма силами прагнемо виправдати Ваші очікування, щоб кількість задоволених студентів, що здали успішно сесію, безперервно зростала.

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.