Інфо-центр 100 Балів

Коли ми прийняли рішення про створення компанії, яку надалі назвали "100 Балів", то в якості своєї основної задачі вважали організацію самого кращого по всій території Російської Федерації студентського сервісу, який би повністю відповідав всім основним тенденціям, а також вимогам нині існуючої освітньої системи . І треба сказати, що ми горді тим, що у нас це вийшло. Ми вдячні абсолютно кожному нашому клієнту і співробітнику, завдяки яким наш сервіс стає краще і популярнішим. Ми ростемо разом з нашими клієнтами.

З великою повагою, Надєждін В'ячеслав, Керівник організації 100ballov.com.ua

100ballov.com.ua - ми перші!

Компанія під назвою "100 Балів" заснована була більш, ніж 12 років тому. Але, за цей період часу вже змогла себе зарекомендувати, як перший російський широкомасштабний сервіс, який успішно працює у сфері виконання різних навчальних робіт на замовлення. За минулі дванадцять років ми змогли надати допомогу більш, ніж 60 тисячам студентів, які завдяки цьому на відмінно склали контрольні та курсові, навіть дипломні та інші роботи, написані нашими фахівцями. Вони отримали закінчену вищу освіту, а ще захистили докторські і навіть кандидатські дисертації.

Компанія, відома як "100 Балів", є офіційно зареєстрованою юридичною особою, тому вона несе перед кожним своїм клієнтом повноцінну юридичну відповідальність за всі надані нею послуги. Це передбачено чинним сьогодні законодавством України.

Про нашу організації

У команді нашої організації працюють молоді та впевнені у собі, а ще дуже життєрадісні люди, високо цінують внутрішню свободу і новаторство, а також розуміючі всю користь від тієї роботи, яка ними виконується. Нашому дружньому професійному колективу притаманні гумор і взаємна підтримка.

Всіх наших менеджерів можна охарактеризувати, як фахівців, що мають величезний досвід роботи по частині ведення клієнтів. Це починається з самого моменту отримання одним з наших співробітників замовлення і аж до успішної здачі його викладачу. Ми всіляко прагнемо безперервно вдосконалювати свій рівень професіоналізму у менеджерів. Це необхідно для того, щоб усі, хто став нашими клієнтами, залишалися максимально задоволені результатом роботи, виконаної нами.

Нашої сферою спеціалізації є навчальні роботи будь-яких тематик з найрізноманітніших дисциплін, що викладаються в сфері здобуття вищої освіти. Наша організація приймає в свій штат співробітників тільки з числа практикуючих викладачів, а також аспірантів ВНЗ або кандидатів і докторів різних наук, які заслужено вважаються професіоналами найвищого рівня.

Якість наданих нами послуг

Кожна наша робота, унікальна, її виконання в точності відповідає вашим замовленням і заявленим вами вимогам. Не варто боятися, ніби на просторах інтернету або ще десь існують її аналоги або прототипи. Кожен клієнт та його замовлення для нас суто індивідуальний і унікальний.

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.