Де замовити дипломну роботу в Києві? Дипломна робота на замовлення - яка ціна?

Де замовити дипломну роботу в Києві? Дипломна робота на замовлення - яка ж ціна?

100ballov.com.ua - компанія з 11-м річним досвідом. Якщо вам необхідно написати дипломну роботу на замовлення - ми готові допомогти Вам у цьому важливому, відповідальному і, найчастіше, непростому питанні. Наші автори написали вже більше 60 000 різних робіт для студентів різних університетів та самих різних напрямків; психологія, туризм, маркетинг, менеджемент, педагогіка та інші.

Зовсім не становить тркуда замовити дипломну роботу в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Кривому Розі, Кримі - і будь-якому місті України та Росії. Ми повністю впевнені - сайт 100ballov.com.ua - це та кваліфікована допомога в написанні дипломної роботи, яка Вам необхідна.

Диплом на замовлення в Києві

Ми чудово розуміємо, що розробка диплома - це питання досить непростий і довірити написання лише можна тільки дуже серйозним і відповідальним людям, що викликає абсолютну довіру. Тому ми підходимо до виконання поставленого завдання максимальною серйозністю і відповідальністю. Ми абсолютно впевнені: замовлення дипломного проекту у нас, в 100ballov.com.ua, - одне з найкращих пропозицій на інформаційному ринку послуг. Чому?

Ось 9, значних причин, які безпосередньо допомагають десяткам тисяч студентів приймати остаточне рішення звернутися саме компанію 100 Балів:

  • Досвідчені та компетентні виконавці, професіонали в своїх областях
  • Мінімальні ціни на ринку (дипломна робота на замовлення від 1440 грн.)
  • Максимально оперативна підтримка наших клієнтів: ми реагуємо на ваші питання і зауваження протягом 3-ох годин
  • Суворе дотримання переваг, правил і вимог наших клієнта
  • Повний супровід клієнта від моменту прийняття замовлення до моменту передачі роботи вам
  • Кваліфікована допомога у підготовці до захисту роботи, інформаційний супровід
  • Точне дотримання термінів
  • Надаємо Вам персонального менеджера.
  • 60000 задоволених клієнтів

Якщо ви вже прийняли остаточне рішення де замовити дипломну роботу (а саме - у нас), то просто-напросто клікніть на « ; Замовити диплом » і залиште вашу електронну заявку на написання диплома. Наші кваліфіковані менеджери оперативно зв'яжуться з Вами протягом однієї години і з'ясують всі найдрібніші деталі замовлення, і в мінімальні терміни підберуть компетентного і досвідченого виконавця для написання Вашого дипломного проекту.

Ціна на написання дипломної роботи на замовлення

Пропоновані Вам ціни на унікальне написання диплома на замовлення, а також, курсових та інших робіт мінімальні в Україні та Росії і дозволяють нашій компанії успішно працювати на інформаційному ринку вже 2-е десятиліття. Ознайомитися з цінами нашої компанії і послугами ви можете на сторінці Ціни та послуги , тут представлені ціни і на інші наші послуги: і курсові на замовлення в Києві.

Якщо терміни вже підтискають, час невблаганно біжить з шаленою швидкістю, ви вже нічого не встигаєте, т.к пройшли всі мислимі і немислимі строки, а Ваш науковий керівник обдзвонив на Ваш телефон - ми чудово розуміємо вашу ситуацію. Всі ми були студентами і бували в сітауціі, коли дипломна робота терміново потрібна. Тому ми можемо запропонувати термінове замовлення.

Оформити строкову заявку на написання Вашої проекту. Ми напишемо Ваше замовлення в максимально стислі терміни (термінове замовлення - 3 дні), але в даному випадку ціна роботи збільшиться, на 50%.

[quote] Дипломна робота найчастіше має об'єм від 80-140 сторінок. Стандарт для робіт даного типу оформлення: шрифт Times New Roman, 14 кегель, 1,5 міжрядковий інтервал; поля по 2 см верху і знизу, 3 см - ліве, 1,5 см - праве. [/ Quote]

Зважились замовити дипломну роботу?
Поспішайте - поки у Вас є час до захисту!

Вартість роботи від 1440 грн (80 аркушів)
Термін виконання від 20 днів
Гарантії Чек, договір
Передоплата 50%
Автор роботи Викладач ВУЗу
Отримання роботи Друк, запис на CD, відправка на електронну пошту
Доопрацювання Безкоштовно
Оригінальність роботи Не менш 90%
Телефони для довідок
(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.