Диплом на замовлення

Дипломна робота - це студентське завдання, яке найчастіше складається з 3-5 письмових розділів.

Структура кожного з розділів індивідуальна для кожного Університету та регламентована методичними рекомендаціями , які отримує студент, перед початком роботи на проектом.

Більш класичної є будова з 3 розділів, які подальшим чином сегментують завдання дипломної роботи:

 • Теоретичний розділ. Аналіз літературних джерел з звдвнію дипломної роботи. Пошук основних теоретичних підступів до вивчення челі дипломної роботи.
 • Аналітичний розділ. Проводиться комплексні дослідження об'єкта (наприклад, організації - бази практики). Проводиться дослідження поточного стану і тенденційність розвитку предмета дослідження щодо теми дипломної роботи. Виявляються мінуси в тенденційності розвитку предмета дослідження.
 • Рекомендаційні розділ. Розробка власних методик (пропозицій) щодо розв'язання поставлених завдань. Розрахунок економічного ефекту від виконання запропонованих заходів.

Кожен з розділів дипломної роботи супроводжується висновками. Набагато рідше зустрічається унікальні вимоги супроводжувати висновками всі з підпунктів дипломної роботи.

Так само в основний структурі дипломної роботи найчастіше присутні такі елементи:

 • Анотація;
 • Відгук;
 • Реферат;
 • Додатку;
 • Список термінів і скорочень;
 • Загальні висновки;
 • Список використаної в роботі літератури.

У дипломній роботі використовується мінімум 60 джерел літератури, на які необхідно вказувати посилання або виноски по тексту в роботі - залежно від вимог.

Дипломна робота найчастіше має об'єм від 80 - 140 сторінок. Стандарт для робіт даного типу оформлення: шрифт Times New Roman, 14 кегель, 1,5 міжрядковий інтервал; поля по 2 см верху і знизу, 3 см - ліве, 1,5 см - праве.

< br /> Етапи написання дипломної роботи.

 1. Отримання теми роботи, завдання, методичних рекомендацій. Початкова консультація з науковим керівником.
 2. Підбір спеціалізованої літератури з теми проекту.
 3. Складання плану проекту.
 4. Затвердження плану проекту у Вашого наукового керівника, внесення коригування (змін) у план проекту за вимогами наукового керівника.
 5. Написання головного, першого розділу. Ваша демонстрація науковому керівнику проекту. Отримання рекомендацій / правок з доопрацювання першого розділу проекту.
 6. Виконання доопрацювання за рекомендаціями наукового керівника.
 7. Повторення виконаних етапів 5-6 з другим і третім розділами роботи.
 8. Формування повної версії дипломної роботи з усіма додатками, побажаннями і т.д.
 9. Надання Вашому науковому керівникові. Отримання рекомендацій від керівника з доопрацювання.
 10. Виконання запропонованих керівником доопрацювань.
 11. Отримання від наукового керівника позитивної рецензії. Допуск до передзахисті.
 12. Успішне проходження передзахисту. Не виключені отримання рекомендацій з доопрацювання дипломної роботи від викладацької комісії, які проводять у вас предзащіту.
 13. Виконання доопрацювання за рекомендаціями від викладачів, які проводять предзащіту.
 14. Отримання остаточного допуску до захисту.

На цьому наша з Вами спільна робота закінчена. Тут уже все залежить від Вас.

Звертаємо Вашу увагу на к-ть планових доопрацювань при написанні дипломної роботи: при самому ідеальному збігу всіх обставин має місце близько 5-ти доопрацювань. Звичайно ж на практиці їх може бути більше, в кілька разів. Кількість витребуваних від викладачів доопрацювань не є яким або показником якості виконання дипломної роботи, так як формування списку коригувань з доопрацювання дипломної роботи - це є пряма і основне завдання Вашого наукового керівника, за дану роботу він отримує свою зар. плату! Хочемо сконцентрувати Вашу увагу що дипломної роботи, що не отримала жодної доопрацювання в процесі написання, не буває.

Зі свого ж боку ми повністю гарантуємо, що у фінальній версії Вашої дипломної роботи, допущеної до захисту , будуть повністю враховані всі вимоги, поставлені до Вашій роботі при оформленні замовлення, а так само проведені всі доробки згідно із зауваженнями Вашого наукового керівника.

Вартість роботи від 1440 грн (80 аркушів)
Термін виконання від 20 днів
Гарантії Чек, договір
Передоплата 50%
Автор роботи Викладач ВУЗу
Отримання роботи Друк, запис на CD, відправка на електронну пошту
Доопрацювання Безкоштовно
Оригінальність роботи Не менш 90%
Телефони для довідок
(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.