Диплом на замовлення

Компанія «100 Балів» - є лідером по кількості і якості виконуваних нами дипломних робіт на ринку допомоги студентам та освітніх послуг Києва. Диплом на замовлення - одна з найпоширеніших послуг, що надаються нашою дослідної і компетентної компанією.

Принципи нашої роботи - велікалепное якість, максимально високий рівень оригінальності, виконання всіх вимог ВНЗ та дотримання навіть самих кротчайших термінів.

Дипломні роботи на замовлення наша компанія виконуємо з наступних предметів (не повний список): всі економічні напрями, юридичні (право), гуманітарні, іноземні мови (англійська, французька, іспанська, польська) і ПЗ.

Середній бал виконаних нами дипломних робіт, в промежуткке 2012-2013 року авторами компанії, становить 4,55.

У розділі « Оформити замовлення роботи » через онлайн - сервіс У нас ви можете замовити диплом без безпосереднього відвідування нашого офісу з оплатою авансу безготівковим розрахунком (Через банк) або електронними грошима (WebMoney, Приват24).

ПОРЯДОК СПІВРОБІТНИЦТВА З НАМИ при оформленні замовлення на дипломну роботу:

 1. «Замовник» укладає з «Виконавцем» двосторонній договір і вносить авансовий платіж від 30 до 50% залежно від обсягу роботи. При оформленні замовлення дипломних робіт , що складаються більш ніж 30 сторінок, авансовий платіж становить 30%, у всіх інших випадках 50%.
 2. На момент оформлення «Замовник» повинен надати навчальні матеріали (згідно роботі): методичні рекомендації конкретно Вашого ВНЗ з написання та оформлення; чітке завдання на дипломний проект, дані (можна мінімальні) по об'єкту дослідження.
 3. З урахуванням наданих Вами методичних рекомендацій «Виконавець» (Наша компанія) складає план Вашої дипломної і безпосередньо пише вступ, де обгрунтовує актуальність теми, визначає конкретні цілі та завдання, конкретизує об'єкт і предмет дослідження, встановлює послідовні хронологічні рамки дослідження і дає повний огляд наукової літератури.
 4. Через 2-3 дні після укладення договору на замовлення диплома «Замовник» отримує на e-mail або в роздрукованому вигляді, план + введення і надає його на затвердження Вашій викладачеві або (і) науковому керівнику проекту.
 5. З урахуванням побажань, правок і коригувань Вашого наукового керівника затверджується останній варіант плану.
 6. «Виконавець» пише 1-шу частину в строгості і відповідно до затвердженого плану.
 7. Через 7 - 10 днів після затвердження фінального виду плану «Замовник» отримує на e-mail або в роздрукованому вигляді виконану 1-шу частину і подає її на перевірку науковому керівнику дипломного проекту.
 8. Паралельно з перевіркою 1-ї частини «Виконавець» пише 2-у і 3-юю частина, строго в чіткій відповідності до затвердженого плану.
 9. Після того як робота над першим варіантом Вашого диплома завершена, «Замовник» (Ви) 100% оплачує замовлення і надає повністю виконану дипломну роботу на перевірку науковому керівнику.
 10. Всі доопрацювання в рамках замовлення здійснюються безкоштовно до допуску до захисту диплому (Безкоштовний супровід, гарантія 180 днів у Раск методичних рекомендацій).
 11. Всі виконані роботи обов'язково проходять перевірку на унікальність в системі «Антиплагіат» (оригінальність від 70 до 100%) і Адверго Антиплагіат (оригінальність від 50 до 95%). Звіти додаються.

ЯК ЗАМОВИТИ ДИПЛОМ:

В офісі нашої компанії (м. Лівобережна) Ви можете оформити диплом на замовлення , надавши нам в момент замовлення всі наявні у Вас рекомендації з написання роботи, і внести аванс у розмірі 50% від вартості замовлення. Копію договору Ви отримаєте на руки, підписану та завірену нашою печаткою.

У розділі « Оформити замовлення » Ви можете скористатися онлайн формою (для більш швидкого і точного формування замовлення). Протягом 20 хвилин на Ваш телефонний номер зателефонує менеджер нашої компанії для підтвердження замовлення та точної вартості диплома. Якщо ж вартість Вас влаштовує, і Ви підтверджуєте замовлення. Вносьте авансовий платіж 50% будь-яким безготівковим або готівковим способом, із зазначених менеджером нашої компанії. Після надходження коштів протягом 1 години оформляється договір, його копія направляється на Вашу електронну адресу, і автор приступає до роботи.

НАШІ істотних переваг:

Штат висококваліфікованих авторів: компанія «100 балова» співпрацює тільки з досвідченими висококваліфікованими авторами. Штат виконавців нашої компанії більше 40 чоловік. Усі автори мають вищу освіту, це автори з більш ніж з 8-ми річним досвідом.

Великий спектр послуг: автори компанії виконують дипломні, курсові та інші види робіт різного рівня складності для всіх ВНЗ Києва, України та Росії за наступними напрямками (предметів): економічна, юридична, іноземні мови, вища математика і програмування.

Комплексний та оперативний підхід: при написанні дипломних робіт фахівці використовують тільки нову і актуальну літературу, статистичні дані тільки з найточніших джерел, нормативно-правові акти у виключно останній редакції, оформляють роботи строго за Вашим методичним вказівкам і за системою правил Вашого ВНЗ.

Використання сучасних Інформаційних технологій: для перевірки високої унікальності та якості дипломних робіт ми використовуємо спеціалізовані програми: AntiPlagiat.ru і Advego.ru. Рівень оригінальності від 60 до 100% і від 40 до 85% відповідно.

Ціна-якість: наші ціни, середні і нижче середнього щодо на ринку освітніх послуг Києва, України та Росії. Ми не в якому разі не змінюємо вартість диплома в процесі виконання замовлення.

 

Вартість роботи від 1440 грн (80 аркушів)
Термін виконання від 20 днів
Гарантії Чек, договір
Передоплата 50%
Автор роботи Викладач ВУЗу
Отримання роботи Друк, запис на CD, відправка на електронну пошту
Доопрацювання Безкоштовно
Оригінальність роботи Не менш 90%
Телефони для довідок
(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.