Замовити дипломну роботу у Київі, Харкові, Львові.

Наша компанія пропонує професійне написання студентських робіт на замовлення з різних галузей наукового знання.

Ви можете замовити дипломну роботу з наступних предметів:

  • гуманітарних;
  • технічним;
  • економічним;
  • природничого профілю.

Ми пропонуємо повністю авторські ексклюзивні роботи, які перевіряються системою Антиплагіат. Для написання студентських робіт використовується лише актуальна література. Зробивши замовлення в нашій компанії, Ви завжди можете тримати зв'язок з виконавцем проекту. Ми обов'язково врахуємо побажання керівника Вашої курсової чи дипломної роботи. Супровід дипломного проекту до захисту здійснюється абсолютно безкоштовно.

Вартість робіт:
Дипломні роботи від 1600 грн.
60 - 90стор ( 14шріфт ), термін виконання 1-3 тижні .

Дипломні роботи на замовлення - це економія особистого часу, за який Ви зможете краще підготуватися до захисту або виконати інші проекти.

Наша компанія надає необхідні гарантії якості - умови співпраці прописуються в договорі. Так само гарантуємо повну конфіденційність наданої замовником інформації.


Замовити дипломну роботу у Київі, Харкові, Львові.


На даному сайті ви можете замовити дипломну, курсову, контрольну, реферат, дисертацію з багатьох дисциплін - економіці, юриспруденції, гуманітарних наук і предметів природничого профілю. Ми оперативно підберемо виконавця проекту, узгодимо умови виконання замовлення, який негайно буде прийнятий в роботу.

Ви отримаєте проект, виконаний відповідно до вимог того ВНЗ, в якому проходите навчання. Дипломну роботу на замовлення виконують професійні співробітники, які мають не тільки досвід написання студентських досліджень, а й викладання у ВНЗ та середньо - спеціальних навчальних закладах Київі, Харкові, Львові.

Якщо Вам необхідно виконати частину дослідження - наприклад, практичну - ми так само допоможемо в цьому. Наша основна задача, яку ми з успіхом виконуємо - якісне виконання будь-якого замовлення за доступними цінами.

Замовити будь-яку дипломну роботу дуже просто - заповніть відповідну форму замовлення, розміщену на нашому сайті, або зателефонуйте за вказаними телефонами.

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.