Гарантії на авторське виконання навчальних робіт

1. Гарантія виконання роботи в строк

Інформаційний центр «100 Балів» гарантує точне виконання Вашого замовлення.

2. Гарантія максимальної якості (відповідності Вашим завданням)

Компанія гарантує виконання вимог зазначених бланку замовлення і рекомендацій, що зазначені у методичних матеріалах (у випадку якщо ви їх надали).

3. Гарантії високої унікальності тексту (наші роботи небилиці завантажені з Інтернету, а пишуться авторами індивідуально)

Компанія гарантує дотримання високого рівня унікальності тексту для кожного з видів виконуваних робіт. Перевірка рівня унікальності тексту проводиться при допомогою ПЗ «Advergo Plagiatus».

Вимоги до унікальності написаного тексту становить:

- Реферат, унікальність-20%
- Теоретична реферат, унікальність - 30%
- Практична курсова робота, унікальність - 40%
- Статті - 75%
- Дипломна робота, практична робота, звіти по практиці, унікальність - 75%

Ми і наші автори не можемо вважати плагіатом цитування джерел (за наявності спеціального посилання на джерело) і законодавчих актів. Але ми обмежуємо наших авторів в обсязі таких, публічних, цитат (вони не в якому випадку повинні перевищувати максимум 1 сторінку), якщо інше не вимагається в завданні.

Відхилення за рівнем унікальності написаного автором тексту можуть бути для робіт з історії, права та інших предметів, де є необхідність використовувати більшу кількість цитування із законодавчої бази, або інших публічних поширених на сеціалізірованних сайтах (джерелах).

Якщо ж Вам потрібно написання роботи з іншим (Більш виского або нижчими) рівнем унікальності, обов'язково вкажіть це при замовленні у нас. Робота буде багато в чому оцінена і виконана виходячи з Ваших індивідуальних вимог.

4. Договір / Чек

При замовленні роботи вам буде виданий договір на "написання та супровід".

При замовленні дипломної, курсової і т.д. роботи полягає договір нашого Вами співпраці, в якому чітко і ясно будуть описані обов'язки сторін.

Ми працюємо ТІЛЬКИ офіційно, зареєстровані як ФОП (фізична особа підприємець). При оформленні кожного замовлення у нас, ви отримуєте пакет документів пропечатаних нашої друк.

5. Безкоштовні доопрацювання

Для каздого замовлення у нас предусмотленни БЕЗКОШТОВНІ доопрацювання в тому випадку, якщо Клієнтом або ж Науковим Керівником помічені були невідповідності між початковими вимогами і виконаною роботою. Якщо Клієнтом пред'являються вимоги до доопрацювання, відмінні від зазначених у бланку замовлення (перечащіе їм), або пред'являються нові вимоги, фірма може виконати доробку тільки на платній основі.

Всі дипломні роботи супроводжуються нами до захисту.

6. Гарантійні терміни

Гарантійний термін обслуговування, при замовленні у нас становить 180 днів (Вище ніж у інших інформаційних центрів), або ж до дати захисту роботи, зазначеної у нашому з Вами в договорі. У рамках гарантійного терміну обслуговування Ви може отримати абсолютно безкоштовну доопрацювання за своїм замовленням. Термін виконання доопрацювання: від 3 днів до 1 тижня.

Наші контакти в Києві

Україна, Київ,
вул. М.Раскової 19, офіс 1110
(11 поверх)

Ми працюємо з 10 до 18, пн - пт

(044) 384-38-02
(093) 928-16-76
(097) 108-43-16
(095) 715-58-92

info@100ballov.com.ua

Клубні картки

серія UA
Знижки диплом і курсові

Перевір свою знижку!

18.02.2014
Замовлення №1800

Анна

Відмінна робота, написана повністю по методичці Вузу, підготували презентацію, мова на захист, роздатковий матеріал. Оригінальність роботи - 85%, а у вузі вимагали не менше 70%. зауваження виправляли вчасно і повністю.
15.5.2015
Замовлення №2501

Євген Бистригін

Звертався до них за звітом по практиці на 4 курсі. Все зробили відмінно. Цього року заказл звіт з переддипломної. У результаті з менеджером прийшли до те, що краще за звітом і диплом писати. В інст таку ініціативу схвалили, на захисті 5 отримав
16.03.2015
Замовлення №2006

Надєждін В'ячеслав

Замовила собі курсову роботу, подивившись 100 Балів відгуки. Як працюють співробітники компанії мені сподобалося. Вони в обумовлені терміни написали роботу, правильно її оформили. Претензій до якості матеріалу у мене немає. Все зроблено по вищому розряду.
1.09.2015
Замовлення №18329

Самонова Тетяна

Велике Дякую! Виручили, під час закрила сесію. Унікальність курсової була 70%.